Apel ustrzyckiej policji o rozwagę na drogach po wypadku w Łobozewie Dolnym

Trudne warunki atmosferyczne, takie jak opady śniegu i śliskie podłoże, stanowią wyzwanie dla kierujących pojazdami na bieszczadzkich szosach. Istotne jest, aby zwracać uwagę na bezpieczeństwo, dostosowując prędkość do panujących warunków drogowych. Informacje o ostatnich incydentach drogowych, w tym kolizji w Braniowie i wypadku w Łobozewie Dolnym, potwierdzają, jak duże jest to wyzwanie.

Po godzinie 19:00, dyżurny służby Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych został poinformowany o zdarzeniu drogowym, które miało miejsce w miejscowości Łobozewo Dolne. Na podstawie relacji oficerów policyjnych, którzy byli na miejscu zdarzenia, wynikało, że 35-letni kierowca Audi stracił kontrolę nad swoim pojazdem. W wyniku tego samochód zjechał z jezdni i przewrócił się na dach. Szczęśliwie, mężczyzna nie odniósł poważnych urazów w wyniku tego zdarzenia.

Konieczność odpowiedniego przygotowania pojazdu do sezonu zimowego jest stanowczo podkreślana przez policjantów z Ustrzyk Dolnych. Troska o nasze bezpieczeństwo i bezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego, zwłaszcza w sytuacji, gdy temperatura spada poniżej zera stopni Celsjusza, jest niezwykle istotna. Ważnym aspektem, który każdy kierowca powinien mieć na uwadze, jest dbanie o prawidłowy stan opon.