Piłkarska rywalizacja na krośnieńskim boisku: piąta seria gier w klasie okręgowej

Nadciąga piąta runda zmagań piłkarskich w ramach krośnieńskiej klasy okręgowej. Zmagania o punkty rozegrają się na stadionie zlokalizowanym przy ulicy Stróżowskiej. W niedzielę, trzeciego dnia września, ekipa KS Wiki Sanok stanowić będzie gospodarza dla zespołu z Ustrzyk Dolnych. Zaplanowany początek konfrontacji na godzinę 15:00.

Dla drużyny z Sanoka nadchodzący mecz to kluczowa szansa na wywalczenie pierwszego triumfu ligowego. Do tego momentu, w ciągu czterech dotychczasowych starć, podopieczni trenera Patryka Fryca zgarnęli jedynie dwa punkty. Punktów tych dostarczyły im remisy z drużynami Zamczyska Mrukowa i LKS-em Czeluśnica. Niestety, nie udało im się uniknąć dwóch porażek – przeciwnikami, którzy zdobyli wtedy zwycięstwo, byli gracze Startu Rymanów i Czarnych Jasło. Dlatego teraz mają okazję do odniesienia pierwszej wygranej na własnym obiekcie.

Na stadion przy ul. Stróżowskiej zawita jednak drużyna Bieszczadów Ustrzyki Dolne. Pod wodzą trenera Piotra Kowalskiego, piłkarze ci nie mogą dotąd pochwalić się udanym startem sezonu. W czterech już rozegranych meczach jedynie raz opuszczali boisko jako zwycięzcy, aż trzykrotnie musieli natomiast przełknąć gorzki smak porażki.