Początek rundy wiosennej piłkarskiego sezonu 2023/2024 z udziałem drużyny MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne

Miniony weekend przyniósł rozpoczęcie rundy wiosennej sezonu piłkarskiego 2023/2024. Jednym z meczów, który odbył się w tym czasie, był pojedynek zespołu MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne. W spotkaniu rozgrywanym na boisku przeciwnika, ekipa MKS-u SMS musiała uznać wyższość drużyny Zamczyska Mrukowa, przegrywając z nim wynikiem 0:1.

Mecz Zamczysko Mrukowa kontra MKS SMS Ustrzyki Dolne zakończył się wynikiem 1:0 (1:0) na korzyść gospodarzy. Zwycięskiego gola już w 12 minucie strzelił Piotr Stachurski. Drużyna Zamczyska Mrukowa wystąpiła w składzie: Hubert Mastaj, Michał Baciak, Daniel Bilski, Kamil Bilski (86’ Sebastian Brej), Wiktor Brągiel, Sebastian Brożyna (66’ Paweł Ciuła), Rafał Frączek, Krzysztof Lewicki, Bartosz Ryznar (66’ Szymon Miśkowicz), Piotr Stachurski i Jarosław Twardzik.

Zespół MKS SMS Ustrzyki Dolne stanowili: Emil Sabat, Dominik Czekański (65’ Filip Cieloszyk), Kamil Demkowski, Kamil Warchoł, Kacper Śmierciak (54’ Maciej Śmierciak), Paweł Ziemba, Jędrzej Pilch, Mateusz Długi, Marcel Dybała, Kacper Jaremczuk (70’ Wojciech Kozicki) i Adrian Wilgucki (46’ Mykhailo Burkalo).

W niezwykle emocjonującym meczu drużyna MKS SMS Ustrzyki Dolne rozpoczęła rundę wiosenną sezonu 2023/2024 od przegranej. Mimo znakomitej postawy na boisku, zawodnicy prowadzeni przez trenera Krzysztofa Łocha musieli uznać wyższość Zamczyska Mrukowa, które zwyciężyło 1:0. Kluczową bramkę zdobył kapitan drużyny gospodarzy – Piotr Stachurski w 12 minucie gry. Pomimo aktywnej gry w drugiej połowie i kilku sytuacji podbramkowych, zawodnicy z Ustrzyk Dolnych nie zdołali pokonać Huberta Mastaja – dobrze dysponowanego bramkarza Mrukowej.

Wynikiem szesnastu rozegranych do tej pory kolejek krośnieńskiej klasy okręgowej, drużyna MKS SMS Ustrzyki Dolne zajmuje dwunaste miejsce w tabeli z dorobkiem jedenastu punktów. Kolejny mecz, który da im szansę na zdobycie kolejnych punktów, odbędzie się już w najbliższą sobotę (30 marca) o godzinie 12:00 na stadionie w Ustrzykach Dolnych. Rywalem drużyny prowadzonej przez trenera Krzysztofa Łocha będzie LKS Czeluśnica.