Weekendowe połączenia kolejowe Ustrzyki Dolne – Sanok wakacyjnym hitem trzeci sezon z rzędu

Sezon letni to czas, kiedy kolejne po raz trzeci udostępnia turystom weekendowe kursy pociągów z Ustrzyków Dolnych do Sanoka i z powrotem. Te specjalne rejsy realizowane są w soboty i niedziele, dwa razy dziennie, stanowiąc atrakcyjną opcję dla podróżnych, którzy mogą skorzystać z dodatkowego połączenia z Medzilaborcami na Słowacji.

Zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy, pociągi będą regularnie uruchamiane każdy weekend aż do pierwszego dnia września. Pociągi rozpoczynają swoją trasę z Sanoka do Ustrzyk Dolnych o godzinie 06:29 i 19:18, natomiast powrotne rejsy z Ustrzyk Dolnych odbywają się o godzinie 07:55 i 20:41. Czas przejazdu pomiędzy tymi dwoma miastami powiatowymi wynosi średnio około 70 minut. Dodatkowy bonus dla podróżujących stanowi możliwość łatwego przesiadania się z pociągu odjeżdżającego z Ustrzyk Dolnych na pociąg transgraniczny do Medzilaborc na Słowacji. Przesiadka odbywa się po przyjeździe do Zagórza.

Całkowity czas podróży z Ustrzyk Dolnych do Medzilaborc, uwzględniając czas na przesiadkę w Zagórzu, wynosi 2 godziny 29 minut. W trakcie tej podróży pociąg zatrzymuje się na wielu stacjach, takich jak: Ustjanowa, Olszanica, Uherce Mineralne, Jankowce, Lesko Łukawica, Załuż, Zagórz, Tarnawa Dolna, Czaszyn, Morochów, Mokre Małopolskie, Wysoczany, Szczawne Kulaszne, Rzepedź, Komańcza Letnisko, Komańcza, Nowy Łupków, Łupków i Medzilaborce Mesto.