Wyprzedaż garażowa oraz wietrzenie szaf w Ustrzykach Dolnych na wsparcie lokalnej organizacji charytatywnej

Akcja o charakterze charytatywnym, polegająca na organizacji wyprzedaży rzeczy używanych, ma miejsce dzisiaj (12.05) w Hali Sportowej w Ustrzykach Dolnych. Jego celem jest zebranie funduszy dla Bieszczadzkiego Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej znanego pod nazwą „Promyk Nadziei”. Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na potrzeby tej organizacji.

Niestety, stowarzyszenie to boryka się w ostatnim czasie z problemami finansowymi, spowodowanymi wysokimi opłatami, które musi ponosić. Obecnie, z niecierpliwością oczekuje na przekazane im środki pochodzące z 1,5 proc. podatku. Rok temu zauważono spadek dochodów, co dodatkowo pogłębiło ich trudną sytuację materialną. Jeżeli trend ten utrzyma się, stowarzyszenie będzie zmuszone ograniczyć swoją działalność. Obecnie „Promyk Nadziei” prowadzi różnego rodzaju zajęcia oraz rehabilitację dla 25 dzieci.

Planowana wyprzedaż garażowa rozpocznie się w samo południe i potrwa do godziny 18:00. Będzie to wyjątkowa okazja do zakupu używanych, ale wciąż wartościowych przedmiotów, jednocześnie wspierając szczytny cel.